Nolč Vojta (Linec 1912 - 1989 Nová Ves pod Pleší
Zátiší se žlutou židlí, signováno vlevo dole Vojta Nolč, olej/plátno, 85 x 60 cm, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |